• Dla kandydatów

• Prezentacja instrumentów i zajeć szkolnych

• Test predyspozycji muzycznych

• Jak wygląda egzamin wstępny do szkoły muzycznej I stopnia? Jak przygotować się do testu predyspozycji muzycznych? Celem tego filmu jest przedstawienie takiego egzaminu, a także zaznajomienie z rodzajem zadań, które zwykle pojawiają się podczas jego przebiegu.

Jeśli chcesz rozpocząć naukę gry na instrumencie nie wahaj się! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

• Dlaczego my?

• Sympatyczni pracownicy
            • Kochamy nasze dzieci, a one kochają naukę w naszej szkole
            • Muzyka to nasza pasja
            • Wszechstronny rozwój
            • Dodatkowy nabór na rok szkolny 2022/2023

6 letni - (od 6 do 10 lat)* i
              4 letni - (od 8 do 16 lat).

na instrumentach: akordeon, fortepian, flet, gitara, klarnet, puzon, saksofon, skrzypce, trąbka i waltornia.

Wypełniony wniosek (w załączniku) wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w sekretariacie szkoły lub przesłać na adres mailowy szkoły psm.losice@post.pl
              do 29 sierpnia 2022 r.

Przesłuchanie wstępne dla kandydatów:
              O terminie badania przydatności do szkoły kandydaci zostaną poinformowani podczas składania wymaganych dokumentów.

*szczegółowe informacje dotyczące wieku kandydatów w poszczególnych cyklach nauczania dostępne są w Regulaminie rekrutacji.

• Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

6 letni - (od 6 do 10 lat)* i
              4 letni - (od 8 do 16 lat).

do 3 czerwca 2022 r.

Przesłuchanie wstępne dla kandydatów:
              Badania przydatności kandydatów do szkoły odbędzie się
              4 czerwca 2022 r.

• Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

6 letni - (5-10 lat) i
              4 letni - (od 10 do 16 lat).

Wypełniony wniosek (w załączniku) trzeba złożyć w sekretariacie szkoły lub przesłać na adres mailowy szkoły psm.losice@post.pl do 28 maja 2021 r.

Do wniosku należy dołączyć oświadczenie rodziców
              i zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do gry na instrumencie.

Przesłuchanie wstępne dla kandydatów:
              Po ustaniu zagrożenia zostaną państwo poinformowani o terminie badania przydatności kandydatów do szkoły.

• Zmiana sposobu składania wniosku o przyjęcie kandydata

• Uwaga!

W związku z epidemią koronawirusa zmianie ulega zasada składania wniosku o przyjęcie kandydata do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Łosicach.

Prosimy o wydrukowanie dostępnego na naszej stronie internetowej wniosku, wypełnienie i przesłanie zeskanowanego zgłoszenia drogą mailową, na adres: psm.losice@post.pl. Zaświadczenie o stanie zdrowia kandydata będzie można dostarczyć w terminie późniejszym. Termin składania wniosków do 16 czerwca 2020 r.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.